Informacje

Termin i miejsce Konferencji

6 kwietnia 2019
Hotel Diament Arsenal Palace
ul. Paderewskiego 35,
41-500 Chorzów

GPS: 50°17’28.1″N 18°57’50.8″E

Hotel usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Stadion Śląski oddalony jest jedynie o 5 min pieszo. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie o 5 minut. Hotel jest doskonałe skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską dzięki położeniu przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i autostradzie A4. Dojazd samochodem z hotelu do każdego z centrów miast Aglomeracji Śląskiej zajmuje od 5 do 20 minut. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się przystanki linii tramwajowej i autobusowej Bytom-Chorzów-Katowice.

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** tworzy kompleks z Hotelem Diament Bella Notte Katowice/ Chorzów***.

Kierownictwo naukowe

Prof. dr hab. med. Barbara Rogala

Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Alergologii i Immunologii Klinicznej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Partner merytoryczny

Klinika Chorób Wewnętrznych, Alergologii i Immunologii Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Forma edukacji

Konferencja ma formę warsztatów o różnej tematyce prowadzonych w grupach maksymalnie do 40 osób. Warsztaty powtarzane są w kilku równoległych panelach. Przewidywane są też krótkie seminaria w formie „hot topic” lub wykładów eksperckich, wspólne dla wszystkich uczestników Konferencji. Zajęcia ukierunkowane są na analizę przypadków klinicznych i ćwiczenia praktyczne, stąd małe grupy i większość zajęć warsztatowych.
Obszar tematyczny warszatów to immunoterapia alergenowej, alergia pokarmowej, nadwrażliwość na leki, leczenie astmy i POCHP i inne. Więcej informacji październik 2018.

Rejestracja i opłaty

Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona (maks. 120 osób). Prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejsze zarejestrowanie się. Pod uwagę brane są jedynie rejestracje z wniesioną opłatą konferencyjną. Cena podstawowego pakietu konferencyjnego (bez noclegu) w okresie do 28.02.2019r to 120 zł brutto (zawiera 23% VAT).
Czytaj więcej…

Punkty edukacyjne

Za udział w Konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)

Zakwaterowanie

Rezerwacja noclegow możliwa jest bezpośrednio w Hotelu Diament Arsenal Palace.
Czytaj więcej…


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym AltaSoft.